Üzümcüoğlu Mekanik Elektrik Kaporta Boya Özel Servis Ankara
HİZMETLER

Kışlık Bakım

Kışlık Bakım

Kış mevsimi, havaların soğuk olduğu, sis, kar yağışından sonra buzlanma,  yağmur ve rüzgar gibi etkenlerin trafiği olumsuz yönden etkileyen tabiat şartlarının görüldüğü bir mevsimdir.

Bu nedenle  araçların kış mevsimine hazırlanması, hem trafik güvenliği, hem insan sağlığı, rahat mutlu ve ekonomik bir şekilde araç kullanması bakımından önemli  tedbirlerdir.

Kış mevsiminde yaşam koşulları kar yağışına ve soğut havaya bağlı olarak zorlaşmaktadır. Bu koşulların zorlaşması karayollarında trafiği de doğrudan olumsuz yönde etkilemektedir. Kış mevsiminde trafik akışında tehlike riskinin daha çok arttığı görülmektedir. Kışın karayollarında trafiğin sağlıklı olarak kullanılması sürücülerin önceden alabileceği tedbirlere, uygulayacağı kurallara bağlıdır. Bu nedenle sürücüler kış mevsimine araçların bakımlarını önceden yaparak hazırlıklı girmelidirler. Kış mevsimine araçların bakımını yaparak girmek yaşanabilecek zorlukları ve tehlikeleri iyileştirmek demektir.

Üzümcüoğlu Mekanik Elektrik Kaporta Boya Özel Servis Ankara

Ford Marka araçların binek ve ticari olmak üzere bütün modellerine konusunda uzman ve deneyimli personelleriyle Araç Bakımları, Araç Tamiri, Araç Yağ Değişimleri, Yedek Parçalarına buradan gönül rahatlığıyla ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

İvedik O.S.B 1354.Cad. Fora İş Merkezi No:138/4 Yenimahalle / ANKARA
+90 312 394 23 31
+90 532 242 69 01
+90 555 818 44 95
bilgi@uzumcuoglu.com